SYLWIA LEMEL – PSYCHOLOGUE

Data realizacji: listopad 2017
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

Zadanie obejmowało stworzenie strony www dla Pani Sylwii Lemel, która prowadzi własny gabinet psychologiczny. Strona ma być wizytówka dla klientów, których przyjmuje Pani psycholog. Ze względu na to, że znajduje się on we Francji, została przygotowana w języku francuskim.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  Nasze działania

  Przystępując do działania, mieliśmy na uwadze sugestie Pani Psycholog, która posiadała pomysł na swoją stronę internetową. We współpracy dobraliśmy oprawę graficzną, dopasowaną do projektu logo i utrzymaną w spokojnej kolorystyce, w której dominuje biel i beż. Dzięki temu strona jest przyjemna w odbiorze, a zamieszczone na niej treści czytelne.

  Najistotniejsze informacje dla pacjenta, takie jak adresy gabinetów i godziny jego otwarcia oraz telefon kontaktowy, zostały wyróżnione. Dzięki zastosowaniu innego koloru, łatwo można je odnaleźć.

  Zbudowana przez nas strona jest przejrzysta i nowoczesna. Przywołuje klimat spokojnego miejsca, gdzie można bezpiecznie porozmawiać na każdy temat i na nowo zacząć układać swoje życie – takie też warunki panują w gabinecie, o czym pacjent może się przekonać zapoznając się ze zdjęciami zamieszczonymi w galerii.
  Dodatkowo zamieszczenie zdjęć gabinetu pomaga lepiej odnaleźć się w nowej sytuacji potencjalnemu pacjentowi, dzięki temu pierwsze spotkanie jest mniej stresujące.

  Zamieszczenie godzin pracy pomaga w wyjaśnieniu wątpliwości czy terapeuta jeszcze pracuje i dzięki temu osoba odwiedzająca stronę, wie w jakich godzinach może zadzwonić, celem umówienia wizyty. Usprawnia to pracę psychologa i pozawala pacjentowi poczuć się pewniej wykonując pierwszy telefon.
  Nadesłane zdjęcia przed umieszczeniem na stronie zostały przygotowane przez naszego grafika, dzięki temu wyglądają na dobrze wykonane wysokiej jakości fotografie. Pozostałe przygotowane przez nas grafiki nawiązują do pracy psychologa, dzięki czemu osoba odwiedzająca stronę, od razu wie, że znalazła się na stronie gabinetu psychologicznego.

  Projekt graficzny uzupełniają wysokiej jakości treści, dzięki temu strona jest dobrze widoczna w wyszukiwarkach i łatwo dostępna dla pacjentów.
  Zbudowana przez nas strona www jest w pełni dostosowana do obsługi na urządzeniach mobilnych.

  Efekt

   

  Efektem współpracy jest powstanie nowoczesnej, bezpiecznej strony internetowej o przyjemnej szacie i graficznej wzbogaconej wartościowymi dla pacjenta informacjami. Osoba odwiedzająca stronę znajdzie na niej cenne wiadomości, które z pewnością przydadzą się przed pierwszą wizyta u psychologa.

  Dzięki naszym działaniom, Pani Psycholog posiada profesjonalną, przyjemną dla oka i starannie wykonaną wizytówkę, która jest informacją dla pacjenta o tym, ze warto skorzystać z jej pomocy.

  Powrót na początek