Tempesta

Data realizacji: lipiec 2020
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  Nasze działania:

  Z firmą Tempesta z Iławy rozpoczęliśmy pracę nad stworzeniem strony internetowej Tempesta-jachty, która zajmuje się czarterem jachtów na jeziorze Jeziorak w Iławie. Budując stronę www działaliśmy etapami, aby mieć na uwadze wszystkie ważne elementy:

  1. Stworzyliśmy nawigację strony oraz słowa kluczowe, dzięki którym stworzona przez nas strona będzie wyświetlać się w przeglądarce na wysokiej pozycji.
  2. Zbudowaliśmy makietę, która była prototypem witryny. Wyróżniliśmy najważniejsze elementy na stronie, które dotyczyły czarteru jachtów, które w swojej ofercie posiada firma.
  3. Na podstawie makiety oraz słów kluczowych nasz copywriter stworzył odpowiednie treści, które zoptymalizowaliśmy pod kątem SEO.
  4. Następnie grafik przygotował odpowiednie grafiki oraz stworzył wizualny wygląd witryny na podstawie makiety oraz przygotowanych i zatwierdzonych treści.
  5. W kolejnym etapie programista zaprogramował zaakceptowany przez klienta projekt strony.

  Efekt:

  W efekcie otrzymaliśmy odświeżoną stronę internetową firmy Tempesta. Jest ona responsywna, co pozwala na jej wyświetlanie na komputerze stacjonarnym, tablecie oraz smartfonie, bez względu na rozdzielczość urządzenia.

  Powrót na początek