Tworzenie stron WWW

Tworzenie stron WWW? Potrafimy zrobić to dobrze!

Dobrze wykonana strona www to wizytówka Twojego biznesu i pierwszy krok do sprzedaży Twoich produktów czy usług. Dlatego nieważne, czy chodzi o sklep internetowy czy stronę ofertową, każdy element wykonujemy z należytą dokładnością.
Dzięki naszej pracy możesz zyskać przewagę nad konkurencją i przyciągnąć do siebie szerokie grono potencjalnych klientów. Przeczytaj, jaka powinna być dobra strona i przekonaj się, jak dbamy o Twój sukces!

tworzenie stron www

Jaka powinna być dobra strona internetowa? Okiem użytkownika.

Atrakcyjna wizualnie strona internetowa to kwestia gustu, każdemu podoba się co innego. Dlatego w Haiku Studio zwracamy uwagę przede wszystkim na to, żeby strona była przyjazna dla użytkownika.

Swoje strony budujemy w oparciu o cztery zasady. Dobra strona www:

  1. Jest czytelna. Odpowiedni dobór kolorystyki strony, wyraźny font, proporcje tekstu i grafik to klucz do sukcesu. Czytelna strona to taka, na której zamieszczasz ciekawe informacje w atrakcyjnej formie. Dzięki temu eksponujesz największe zalety swojej firmy.
  2. Jest intuicyjna w obsłudze. Dobra strona www to strona prosta w obsłudze. Im bardziej jest intuicyjna, tym większe szanse, że zawarte na niej treści trafią do szerszego grona klientów. Dlatego budujemy intuicyjne i nowoczesne strony, aby ilość Twoich zleceń cały czas rosła!
  3. Szybko się ładuje. Prędkość ładowania strony ma wpływ na jej pozycję w wynikach wyszukiwania. Z tego powodu budując stronę internetową dla Ciebie, dokładamy wszelkich starań, żeby szybko wczytywała się na każdym urządzeniu.
  4. Dobrze informuje. Przemyślana strona internetowa to kompromis między bogactwem informacji a wygodą użytkownika. Zbyt duża ilość treści może spowodować, że użytkownik będzie czuł się przetłoczony jej ilością i nie zapozna się z Twoją ofertą. Dlatego w Haiku Studio dobieramy słowa rozważnie, a każde z nich podkreśla Twój profesjonalizm.

Strony Haiku Studio = wygoda użytkownika + wiedza profesjonalistów

Wiemy, że stworzenie atrakcyjnej strony www to nie wszystko. Aby przynosiła Ci zyski, powinna wysoko wyświetlać się w wynikach wyszukiwarki Google. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć strony internetowe w taki sposób, że nie tylko zwracają uwagę ale dobrze się pozycjonują. Budowanie stron internetowych to nasza pasja, poparta wiedzą i doświadczeniem.

Zbudowane przez nas strony są represywne. Oznacza to, że dobrze wyświetlają się na ekranie nawet najmniejszego smartfona. Dlaczego to takie istotne?

Coraz większa ilość osób korzystających z internetu to właśnie użytkownicy mobilni. Dlatego tworząc stronę internetową dla naszego Klienta, za każdym razem dbamy o to, żeby była dobrze widoczna na ekranie o każdej przekątnej i rozdzielczości.

Chcesz zobaczyć, jak wygląda dobrze zaprojektowana strona? Obejrzyj nasze realizacje.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Zachęcamy do kontaktu!

Jak powstają strony www?

Proces tworzenia strony jest uzależniony od pakietu, który wybierzesz. W zależności od ilości prac, proces budowy Twojej nowej strony może trwać od kilku dni do kilku tygodni. Poniżej przedstawiamy, jakie czynności podejmujemy, w zależności od pakietu, który wybierzesz.

Nasze działania

Pakiet pierwszy

Pracę rozpoczynamy od rozmowy z Klientem. Jeżeli chcesz, możesz odwiedzić nas w naszym biurze, dla Twojej wygody skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie o dogodnej dla Ciebie porze.

Po zapoznaniu się z Twoją ofertą i grupą Klientów, do których chcesz trafić, przesyłamy Ci nasze propozycje szablonów lub gotowy szablon dostosowany do Twojej branży.

W dalszej kolejności zajmujemy się przygotowaniem tekstów na stronę i zebraniem materiałów takich jak zdjęcia, grafiki czy referencje od zadowolonych klientów. Teksty możesz również przygotować samodzielnie.

W końcowym etapie przystępujemy do nanoszenia treści na szablon i przygotowania strony. Wszystkie prace wykonujemy w terminie do 7 dni roboczych, więc wybierając ten wariant strony, możesz się nią cieszyć w bardzo krótkim czasie! Zależy Ci na tym, żeby Twoja witryna była gotowa jeszcze szybciej, skontaktuj się z nami.

Chcesz wiedzieć, jak wygląda przygotowana przez nas strona, oparta na szablonie? Przykłady realizacji:

 

Pakiet drugi

Tworzenie strony www w pakiecie drugim opiera się na indywidualnie dopasowanym projekcie, stworzonym w programie DiVi. Więcej na jego temat dowiesz się tutaj.

Po otrzymaniu zlecenia, przystępujemy do analizy Twoich potrzeb. Poznajemy specyfikę Twojego biznesu i określamy, do jakiego klienta chcesz trafić. Dzięki temu, łatwiej nam zaprojektować stronę, która trafi do potencjalnego klienta i przyniesie Ci zyski.

W dalszej kolejności wybierasz interesujący Cię adres Twojej domeny. Jeżeli masz już stronę www, którą chciałbyś zmienić ale pozostać przy poprzednim adresie – skontaktuj się z nami.

Następnie, nasz grafik przygotowuje makiety projektu. Dzięki nim możesz zobaczyć, jak będzie wyglądała Twoja strona. Gotowe makiety przesyłamy do Twojej akceptacji. Kiedy wstępny projekt zostanie przyjęty, przechodzimy do opracowania tekstu, grafik i zdjęć oraz innych materiałów, które zostaną zamieszczone na stronie. Prosimy Cię o przesłanie materiałów, takich jak zdjęcia wykonanych projektów, realizacji czy biura, w którym pracujesz. Treści na stronę możesz przygotować samodzielnie, lub powierzyć je nam – zostaną napisane przez doświadczonego copywritera.

Ostatnim etapem tworzenia strony www w pakiecie 2. jest budowa strony. Całość zebranych materiałów umieszczamy na przygotowanym projekcie a Ty szybko możesz cieszyć się efektami, bo czas realizacji takiej strony to tylko 10 dni roboczych!

Zobacz, jak wygląda strona z pakietu 2!

 

Pakiet piąty

Najbardziej rozbudowana strona internetowa, pozwalająca na niemal nieograniczone możliwości i idealne dostosowanie do Twoich potrzeb, to strona indywidualnie zakodowana. Właśnie taka jest strona z pakietu 5.

Zanim zaczniemy kodowanie strony, wykonujemy szereg czynności. Dzięki nim mamy pewność, że strona jest nowoczesną odpowiedzią na potrzeby zarówno Twoje jak i Twoich klientów. Poznajemy Twoją branżę, specyfikę działalności i grupę docelową, do której chcesz trafić. Szczegóły omawiamy telefonicznie, mailowo lub podczas spotkania.

Przesyłamy propozycje domen i pomagamy wybrać najbardziej odpowiednią dla Twojej branży. Posiadamy wolne atrakcyjne domeny dla specjalistów z wielu branż. Możesz też zdecydować się na nową stronę pod adresem który już posiadasz. W celu omówienia szczegółów, zapraszamy do kontaktu.

Po wyborze domeny, czas na wstępny projekt. Przekazujesz nam wszelkie uwagi i życzenia dotyczące wyglądu Twojej strony a także wizję i pomysły, jeżeli je masz. Przygotowujemy wstępny projekt, który następnie przesyłamy do Twojej akceptacji. Omawiamy wszelkie uwagi i sugestie i przystępujemy do przygotowania tekstów, w oparciu o dostarczone informacje i przeprowadzone rozmowy.

Żeby zaoszczędzić Twój czas, ostateczny projekt graficzny i treści na stronę powstają równolegle. Dzięki temu, złożony projekt jest gotowy szybciej. Przed rozpoczęciem kodowania omawiamy raz jeszcze całość prac. To czas na ostatni szlif i poprawki.

Po zakodowaniu strony, czas na jej reklamę w internecie. Dobrze wykonana strona łatwo poddaje się pozycjonowaniu, nawet na oblegane frazy. Dla wykonanych stron oferujemy usługi pozycjonowania, reklamy i całościową opiekę nad wizerunkiem Twojej marki w sieci.

Indywidualny projekt strony i jej zakodowanie zajmuje nam średnio 30-40 dni roboczych. Chcesz, żeby Twoja strona była gotowa szybciej? Zadzwoń do nas!

Realizacje stron z pakietu piątego:

 

Co gwarantuje Ci współpraca z Haiku Studio?

Tworzeniem stron WWW zajmujemy się od początku działalności, czyli od 2007 roku. Dzięki temu zdobyliśmy coś, czego nie da się przecenić – ogromne doświadczenie w trudnej i wymagającej branży. Co świadczy o naszej wszechstronności? Przede wszystkim fakt, że tworzymy strony WWW, z których działają sektory:

Wiemy, że powierzając nam stworzenie swojej strony obdarzasz nas zaufaniem, dlatego do jej budowy podchodzimy z najwyższą starannością. Nieważne, czy chodzi o budowę strony dla małej firmy, czy dużej korporacji – przy każdym zleceniu kierujemy się zachowaniem najwyższych standardów jakości.

CO GWARANTUJE CI WSPÓŁPRACA
Z HAIKU STUDIO W TWORZENIU STRON

 e-commerce
dom i ogród
motoryzacja
medycyna
beauty
prawo i administracja
budownictwo
usługi
handel
logistyka
turystyka i rekreacja
przemysł

Tworzenie stron WWW. Haiku Studio to najlepszy możliwy wybór – przekonaj się i zobacz nasze realizacje

Stworzone przez nas strony internetowe to połączenie piękna i użyteczności. Są nie tylko nowoczesne i atrakcyjne wizualnie ale i szybko się ładują. Dzięki temu, osiągają wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania i są łatwo dostępne dla Twoich potencjalnych klientów. Dbamy o to, żeby korzystanie z nich, było przyjemnością nie tylko dla użytkownika, ale również dla Ciebie – dlatego nasze strony wyposażamy w system zarządzania CMS. Dzięki niemu, bez specjalistycznej wiedzy i umiejętności, będziesz mógł samodzielnie wprowadzać drobne zmiany. Jeżeli nie masz na to czasu bądź ochoty – po prostu skontaktuj się z nami! Stworzone przez nas strony www są przyjazne wyszukiwarkom i dobrze wykonane. Dzięki optymalizacji znajdujących się na niej treści, są szybko dostępne dla użytkownika nawet w przypadku wolniejszego transferu.

Strony od Haiku Studio to strony responsywne. Oznacza to, że będą dobrze wyświetlały się nie tylko na ekranie komputera czy laptopa o różnej rozdzielczości, ale również na tablecie czy smartfonie.

Wiemy, że coraz większa ilość osób korzysta z internetu właśnie za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Dlatego, w trosce o rozwój Twojego biznesu, nasze strony budujemy tak, aby umożliwić Twoim potencjalnym klientom pełen dostęp do bogactwa zamieszczonych na nich treści.

Tworzenie stron internetowych dla każdego

Budujemy strony internetowe na każdą kieszeń. Niezależnie od tego, czy jesteś małym, średnim czy dużym przedsiębiorcą z ugruntowaną pozycją na rynku, jesteśmy w stanie Ci pomóc!

Wspieramy lokalne biznesy i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z marketingiem w sieci. Przygotujemy stronę, która nie obciąży Twojego budżetu, a spełni oczekiwania.

Sprawdź, jakiej strony potrzebujesz – skontaktuj się z nami!

Jak wygląda tworzenie stron www

Analiza potrzeb

Zanim rozpoczniemy budowanie strony internetowej, skupiamy się na analizie Twoich potrzeb. To bardzo ważne, żeby powstała strona internetowa odzwierciedlała nie tylko ofertę i historię ale również misję Twojej firmy. Dokładnie zapoznajemy się z ofertą Twojej branży i tworzymy obraz osoby, potencjalnie zainteresowany Twoją ofertą. Dzięki personie, łatwiej nam zrozumieć oczekiwania potencjalnego klienta i odpowiedzieć na jego potrzeby.

Planowanie

Kiedy już wiemy, jaki zakres prac przed nami, przystępujemy do ich rozplanowania. Wszystko po to, żeby stworzenie Twojej strony www trwało jak najkrócej. Omawiamy podział prac i przystemplujemy do pracy. Przez cały okres realizacji, jesteśmy do Twojej dyspozycji, otwarci na uwagi i sugestie.

Projekt

Kolejnym etapem jest budowanie stron internetowych. W tym celu zbieramy uzyskane informacje na temat Twojej działalności i wykorzystujemy je do stworzenia projektu Twojej strony. Grafik przygotowuje makietę, na podstawie której powstaje wstępny projekt. Równocześnie nasz copywiter przygotowuje wysokiej jakości tekst, który zostanie umieszczony na stronie. Treści możesz napisać samodzielnie, bądź powierzyć je naszemu specjaliście, który przygotuje tekst, będący nie tylko atrakcyjny dla Twojego klienta, ale i dobrze zoptymalizowany pod frazy kluczowe.

Wdrażanie, budowanie strony www

Gotowy projekt przesyłamy do Twojej akceptacji. Wymieniamy ostatnie uwagi i wprowadzamy niezbędne zmiany. W dalszej kolejności, przekazujemy wizualizację Twojej strony wraz ze wszystkimi materiałami programiście, a on przystępuje do kodowania.

Reklama

Jeżeli wyrazisz takie życzenie, gotowy projekt poddajemy działaniom marketingowym. Wszystko po to, żeby Twoja firma zyskała rozpoznawalność, co przełoży się na rosnącą ilość zleceń. Dzięki marketingowi, Twoja strona stanie się cennym źródłem informacji dla klientów i profesjonalną wizytówką sumiennej i godnej zaufania firmy.

Analiza, konsultacja i wsparcie

Ostatnim etapem naszej strategii obejmującej tworzenie stron internetowych jest bieżąca analiza danych. Jeśli zdecydujesz się na pozycjonowanie swojej strony z Haiku Studio, masz pewność, że wszystkie wyniki naszych działań na bieżąco analizujemy. Służymy wsparciem przez cały okres współpracy, nawet po godzinach pracy, ponieważ Twój sukces jest dla nas ważny!

Tworzenie stron WordPress – nasz wybór dla Twojego sukcesu

Tworzenie stron opieramy na silniku WordPress.

Czym jest WordPress?

WordPress to system CMS, stworzony do zarządzania treścią na stronie. Dzięki niemu możliwa jest szybka zmiana treści na Twojej stronie internetowej. WordPress to platforma doceniona przez setki programistów na świecie, w tym również członków naszego zespołu.

Dlaczego swoje strony budujemy w oparciu o silnik WordPress?

Dzięki wykorzystaniu silnika WordPress, nasze strony są intuicyjne w obsłudze, funkcjonalne i dobrze oceniane przez roboty wyszukiwarek, dzięki czemu Twoja strona zajmuje wysokie pozycje w wynikach.

WordPress jest bardzo dobrym skryptem do projektowania stron internetowych. Wersja podstawowa pozwala na stworzenie w pełni funkcjonalnej i stabilnej strony internetowej. Dzięki dodatkowym wtyczkom, mamy możliwość ulepszenia strony i dodania nowych funkcji bądź stworzenie wersji językowych Twojej witryny.

Jakie wtyczki posiadamy?

Przekonaj się, że warto nas wybrać

Dzięki współpracy zyskujesz nie tylko profesjonalną stronę internetową i przyciągające wzrok materiały reklamowe, ale i pełne wsparcie w zakresie reklamy Twojej firmy. Jesteśmy grupą doświadczonych profesjonalistów, którzy cały czas podnoszą swoje kompetencje. Wybierając nas masz gwarancję dobrze wykonanej usługi i zadowolenia z efektów naszej pracy.

Chcesz wiedzieć o nas więcej? Przeczytaj, co mówią o nas nasi wieloletni Klienci i przekonaj się, że warto do nich dołączyć!

GRAFIKA SCREENY REFERENCJI

Obsługujemy zlecenia z takich miast jak: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Katowice i Łódź.
W przypadku miejscowości takich jak Chojnice, Człuchów i Czersk możliwy jest dojazd na spotkanie.

Szukasz wykonawcy Twojej strony www? Skontaktuj się z nami i wyprzedź konkurencję!

Co nowego na blogu?

test

Świat w Erze Ekranów - wpływ mediów społecznościowych, uzależnienia od telefonów komórkowych i Internetu na nasze życie

Ewolucja mediów społecznościowych Gdybyśmy cofnęli się o kilkanaście lat, media społecznościowe byłyby wtedy jedynie niewielką częścią w świecie internetu. W 2005 roku zaledwie 5% użytkowników korzystało z tego rodzaju platform. Jednak w 2019 roku już około 70% społeczeństwa zaczęło regularnie używać mediów społecznościowych. Badania przeprowadzone przez Pew Research Center wskazują, że najpopularniejszymi platformami społecznościowymi wśród

Powrót na początek