Ultimet

Data realizacji: sierpień 2021
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  O projekcie

  Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy nowoczesną stronę internetową. Na podstawie przyjętych założeń strona miała wyróżniać się na tle konkurencji atrakcyjnym wyglądem oraz rzetelnym przedstawieniem oferty sprzedażowej firmy – zarówno w formie opisowej, jak i graficznej. Zasugerowaliśmy również dodanie do menu bloga, aby poprzez regularne umieszczanie nowych treści wpływać na efektywne pozycjonowanie.

  Nasze działania

  Pomysł na optymalną stronę internetową zrodził się w naszych głowach na podstawie informacji otrzymanych od Pana Marcina Piecucha, właściciela firmy ULTIMET specjalizującej się w produkcji nowoczesnych przenośników ślimakowych. W pierwszym etapie nasze działania skupiły się zatem na dokładnym briefingu i zebraniu odpowiedniej ilości materiałów, w tym fraz kluczowych. Tak wyglądały następne kroki.

  • Nasz copywriter napisał teksty na stronę – dobrze zoptymalizowane dla odbiorców oraz dla robotów wyszukiwarek.
  • Grafik zajął się stworzeniem makiet i projektów graficznych do strony głównej oraz wszystkich podstron.
  • Przesłaliśmy do akceptacji klienta projekty graficzne wraz z tekstami.
  • Web developer zajął się pracami nad kodowaniem, a także wdrożeniem strony do wygodnego systemu CMS – dzięki temu aktualizacja treści jest szybka, bezproblemowa i nie wymaga znajomości języków programowania.
  • Testowaliśmy funkcjonalność nowej strony i wprowadzaliśmy poprawki.
  • Wdrożyliśmy stronę na docelowy serwer oraz dla bezpieczeństwa zainstalowaliśmy certyfikat SSL.
  • Na koniec jeszcze raz przeprowadziliśmy testy, aby mieć pewność poprawnego funkcjonowania strony internetowej.

  Efekt

  Powstała nowoczesna strona internetowa – zgodna z najnowszymi wytycznymi wyszukiwarki Google i dobrze wyświetlająca się na każdym urządzeniu. Jednocześnie w sposób atrakcyjny prezentuje całą ofertę ULTIMET i umożliwia łatwy kontakt z firmą.

  Powrót na początek