VERBIS LOGOPEDIA

Data realizacji: styczeń 2018
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp

Zlecenie dotyczyło wykonania strony internetowej dla logopedy z Lublina, świadczącego usługi logopedyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Logopeda, który dojeżdża do pacjenta, tak jak nasza Klientka jest rozwiązaniem mało popularnym w Polsce, dlatego projektując stronę zwróciliśmy dużą uwagę na podkreślenie profesjonalizmu i budowę przyjaznego Pacjentowi wizerunku.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp

  Nasze działania

  Rozpoczęliśmy pracę od rozmowy z Klientką na temat jej oczekiwań efektu, jak chciałaby uzyskać. Biorąc pod uwagę sugestie Klientki, zaprojektowaliśmy logo, do którego dobraliśmy kolorystykę strony.

  Pojawiająca się na stronie symbolika dmuchawca stanowi oznaczenie lekkiej mowy, którą będzie operował pacjent po spotkaniu z logopedą. Kolorystyka zieleni nawiązuje do natury i znaczenia tego koloru – zieleń to kolor nadziei. Strona przekazuje informację, że spotkania z logopedą i praca nad aparatem mowy to dla pacjenta nadzieja na lepszą przyszłość.

  Zamieszczone na stronie informacje o zdobytych kwalifikacjach przekonują osobę odwiedzającą stronę do skorzystania z szeroko opisanej oferty. Strona jest profesjonalną wizytówką działalności, która dodatkowo propaguje dbanie o zdrowie.

  Rozmieszczenie elementów na stronie zostało przez nas tak dobrane, aby umożliwić pacjentowi znalezienie niezbędnych informacji. Dobrze widoczny numer telefonu, umieszczony na samej górze strony, ułatwia umówienie wizyty.

  Efekt

  Efektem owocnej współpracy jest przejrzysta, oryginalnie wyglądająca strona, zawierająca kompendium informacji na temat świadczonych usług logopedycznych. Bogactwo zamieszczonych informacji daje możliwość pozyskania nowych pacjentów.

  Dzięki identyfikacji wizualnej, klientowi łatwiej jest zapamiętać firmę i świadczone przez nią usługi co bezpośrednio przekłada się na większa rozpoznawalność.
  Strona jest dostosowania do obsługi na urządzeniach mobilnych.

  Powrót na początek