VERTIKO

Data realizacji: listopad 2018
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Skrypt

Firma Vertiko Projekt zajmuje się produkcją mebli na wymiar. Vertiko oferuje kompleksową obsługę Klienta – od pomiaru poprzez projekt i wykonawstwo po transport i montaż. Zakład produkcyjny i biuro projektowe mieszczą się w Starych Babicach pod Warszawą.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Skrypt

  Nasze działania

  Klient zgłosił się do nas z dwoma niedziałającymi poprawnie witrynami opartymi o silnik Joomla. W pierwszym etapie naszym zadaniem było między innymi zabezpieczenie formularzy kontaktowych tamtych witryn ze względu na bardzo dużą ilość spamu otrzymywaną na skrzynkę mailową. Równolegle rozpoczęliśmy pracę nad budową nowej witryny opartej o silnik WordPress. Prace rozpoczęliśmy od analizy słów kluczowych z branży Klienta, a następnie wzorując się na starych stronach opracowaliśmy plan nawigacji. Następnie stworzyliśmy przejrzysty projekt strony w minimalistycznym stylu oraz odcieniach brązu. Zaprojektowaliśmy również formularz wyceny mebli. Następnie strona została przez nas zaprogramowana.

  Efekt

  Efektem naszej pracy jest nowoczesna, szybko działająca strona internetowa. Kilka dni po uruchomieniu strony uruchomiliśmy kampanię Google Ads, która szybko zaowocowała pierwszymi wycenami dla Klientów. Z opinią Klienta o naszej pracy można zapoznać się na stronie z referencjami.

  Powrót na początek