Wirtualny spacer

Tani wirtualny spacer- profesjonalne wykonanie, wysoka jakość usługi, wielu zadowolonych klientów

Wirtualny spacer to zmiana obrazu panoramicznego 360° w realistyczną przestrzeń. Obraz można obracać we wszystkich kierunkach oraz zmieniać miejsce położenia. Wirtualne spacery w ostatnich latach cieszą się coraz to większą popularnością, gdyż pozwalają zaangażować każdego klienta do odwiedzenia firmy.

wirtualny spacer

Możesz przedstawić swoją firmę oraz usługi z jak najlepszej stron i przyciągnąć tym samym nowych klientów. Kto nie chciałby tak skutecznej formy przedstawienia działalności na stronie internetowej?

Zapoznaj się z korzyściami związanymi z wirtualnym spacerem i skorzystaj z naszej oferty!

Dla kogo jest wirtualna wycieczka?

Wirtualny spacer najczęściej wybierany jest przez firmy, którym zależy na podkreśleniu swojej lokalizacji, co znacząco wpływa na pozyskanie lokalnych klientów. Dlatego też hotele, nieruchomości, restauracje, parki rozrywki, czy muzea najczęściej korzystają z tego typu rozwiązania. Wirtualny spacer pozwala klientowi zapoznać się z lokalizacją oraz wyglądem wybranego miejsca, dzięki czemu po jego przybyciu nic nie pozostaje elementem zaskoczenia.

 

Oferta stworzenia wirtualnego spaceru kierowana jest do klientów, którzy zaczynają przygodę ze swoją firmą. Dzięki temu szybciej zdobędą nowych klientów i wypromują się w sieci. Wirtualny spacer może zostać wykorzystany także przez firmy istniejące na rynku od wielu lat. Po jego zainstalowaniu na stronie internetowej, każdy zauważy, że firma nadal się rozwija.

 

W zaawansowanych i atrakcyjnych formach wirtualnych spacerów można dodatkowo dołączyć galerię zdjęć, muzykę w tle, tagi informacyjne “zobacz więcej” oraz obsługę żyroskopów. Używanie samej galerii zdjęć jest najczęściej wykorzystywaną metodą przedstawienia firmy i jej oferty. Warto jednak zainwestować w wirtualny spacer, dzięki czemu klient będzie brał czynny udział w wycieczce oraz samodzielnie będzie wybierał dalszy kierunek zwiedzania.

 

Przygotowaliśmy już pierwsze demo wirtualnego spaceru. Zdjęcia dostarczył nam klient, a my wykonaliśmy dla niego krótki wirtualny spacer. Możesz go zobaczyć na stronie https://siedlisko-owink.pl/nasze-siedlisko/.

 

Wirtualny spacer przygotowujemy za pomocą https://rextheme.com/wpvr/. Roczny koszt korzystania z takiej funkcji wynosi dla klienta indywidualnego 49$ za rok. Jednak nie w naszej firmie! U nas cena to 200 złotych jednorazowo za plugin (wtyczkę) oraz 40 złotych netto za przygotowanie jednej sceny. Dzięki nam nie płacisz co rok za wtyczkę tylko otrzymasz dożywotni dostęp do wirtualnego spaceru.

jest wiele zalet wykorzystania wirtualnego spaceru w Twojej firmie

Skorzystaj z nowoczesnej aplikacji i pokaż się w sieci z jak najlepszej strony

Zalety wykorzystania wirtualnego spaceru na Twojej stronie

Istnieje wiele pozytywów zastosowania wirtualnego spaceru na Twojej stronie internetowej. Część z nich przedstawiamy poniżej.

Zaangażowanie

Wdrożenie wirtualnego spaceru na nowo budowanej stronie www firmy pozwoli zwiększyć liczbę osób odwiedzających Twoją witrynę. Zostają one wciągnięte w podróż po firmie.

 

Większość ludzi przyzwyczajona jest do oglądania galerii lub filmów znajdujących się na stronach internetowych. Wirtualny spacer będzie dla nich czymś nowym i interesującym! Dzięki niemu spędzą na Twojej witrynie więcej czasu, oglądając Twoją ofertę, która zapadnie w pamięci na długo! Zagwarantuj im ekscytujące przeżycia, wrażenia i pokaż się z jak najlepszej strony.

 

Nowoczesne technologie, nowy wygląd, interesujące informacje przyciągają uwagę klientów, co może wpłynąć na ich ostateczną decyzję o współpracy z Tobą. Dodatkowo wszystkie działania związane z wirtualnym spacerem prowadzą do podniesienia wyników sprzedaży bez względu na rodzaj prowadzonej działalności.

Pokaż swoją firmę w internecie

Głównym zadaniem stworzenia wirtualnego spaceru jest realistyczne zaprezentowanie miejsca. Każda firma może skorzystać z tego typu rozwiązania, aby przedstawić swoje usługi i pokazać klientowi realistyczny obraz.

 

Wirtualny spacer pozwala łatwiej określić zarys danej lokalizacji. Po wyglądzie budynku czy miejsca łatwiej jest zlokalizować poszukiwany adres lub zapoznać się z wnętrzem hotelu lub restauracji. Dzięki wirtualnej wycieczce można dostrzec każdy szczegół, a podobieństwo do rzeczywistości pozwala zaplanować idealny plan wycieczki.

Spraw, aby klient został z Tobą dłużej

Zdjęcia pokazują obraz, jednak nie do końca przedstawiają strukturę miejsca. Najlepsze edytory zdjęć mogą zmienić każdy widok, krajobraz w najpiękniejsze miejsce na ziemi. Po obejrzeniu danej lokalizacji tylko na zdjęciu bardzo często po przybyciu do pomieszczenia okazuje się, że nie spełnia ono naszych oczekiwań.

 

Rzeczywistość może znacząco różnić się od tego co znajduje się na zdjęciach. Dlatego przedstaw swoją firmę w jak najlepszy sposób i uniknij odrzucenia przez klienta. Jego głównym powodem jest niedokładne odzwierciedlenie rzeczywistości na fotografiach i rozczarowanie klienta.

 

Najczęściej strony internetowe odwiedzają osoby, które są już zainteresowane skorzystaniem z usług danej firmy lub po prostu szukają odpowiedniego miejsca do zrealizowania swojego pomysłu. Zadaniem wirtualnego spaceru jest zatrzymanie klienta na stronie i pokazanie usług i wszystkich zalet firmy. Jeśli klient będzie zadowolony z wirtualnej wycieczki, będzie także zainteresowany ofertą. Najważniejsze to zaciekawić swoją ofertą i pokazać klientowi, w jaki sposób dane miejsce/firma wygląda w rzeczywistości.

Rozwiń swoją firmę technologicznie

Wirtualne spacery uznawane są za atrakcyjne i ekskluzywne, dlatego dopiero zaczynają się rozwijać i zyskiwać nowych zwolenników. Wiele firm nadal nie uwzględnia wirtualnych wycieczek podczas planowania rozwoju swojej działalności, dlatego to idealna okazja, aby wypełnić tę niszę na rynku.

 

Jeśli jesteś właścicielem sklepu możesz zabrać swojego potencjalnego klienta na wycieczkę i pokazać mu wystrój, towary, które masz w sprzedaży oraz jaki reprezentujesz standard. Poznają oni rozmieszczenie i układ pomieszczeń. Dzięki temu czują się bardziej komfortowo i są skłonni do zrobienia większych zakupów.

 

Wirtualna wycieczka może pokazać widzowi, jakie sekcje oferuje Twoja firma i co dzięki Tobie może zyskać. Pozwala to przekształcić gości online w potencjalnych klientów, którzy odwiedzą Twoją firmę osobiście. Natomiast wirtualna wycieczka po komercyjnych hotelach pozwoli zdobyć przewagę nad innymi miejscami noclegowymi w okolicy. Klienci będą mogli przespacerować się po korytarzach, zobaczyć recepcję, odwiedzić restaurację lub zwiedzić okolicę, w której mieści się hotel. Pozostałe firmy, które posiadają na swojej stronie tylko zdjęcia lub filmy nie zyskają takiej uwagi klienta, jak firmy posiadające wirtualny spacer.

 

Jeśli Twoja firma będzie miała podobne ceny z firmą konkurencyjną, ale na swojej witrynie www będzie posiadała wirtualny spacer – istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że klient wybierze właśnie Twoją firmę. Dzięki temu zyskasz większe zaufanie i zainteresowanie potencjalnych klientów, a także dobrą opinię, dzięki nowoczesnej technologii.

 

Przedstawiliśmy kilka głównych zalet, jakie wynikają z korzystania z wirtualnego spaceru na stronie internetowej. Oczywiście jest ich znacznie więcej. Jedną z dodatkowych jest tańsze wykonanie wirtualnego spaceru niż nakręcenie video, które jest jasno ustalone. Podczas wirtualnej wycieczki klient sam jest sobie przewodnikiem i decyduje dokąd chce się udać i co zobaczyć.

 

Zdecyduj się na skorzystanie z wirtualnego spaceru i pokaż swoją firmę w jak najlepszym świetle. Przedstaw ofertę, wygląd, swoją lokalizację oraz okolicę. Zdecyduj się na nową wirtualną przygodę z Twoją firmą i skorzystaj z naszej usługi tworzenia wirtualnego spaceru!

 

Posiadamy profesjonalne narzędzie do budowy spaceru. Nie musisz się niczym martwić. Wszystko zrobimy za Ciebie, a Ty zyskasz wielu nowych klientów. Decyzja należy teraz do Ciebie!

jak zrobić wirtualny spacer

Sprawdź jak wykonać wirtualny spacer po Twojej firmie

Wirtualny spacer- jak zrobić?

Możliwość zrobienia wirtualnego spaceru istnieje na każdym smartfonie. Niezależnie od tego, czy używasz telefonu z systemem Android czy IOS. Proces robienia zdjęć będzie ten sam! Takie proste rozwiązanie posiada wiele korzyści. Warto jest udoskonalić swoją stronę takim dodatkiem.

Pobierz i skonfiguruj aplikację

Aby rozpocząć proces tworzenia zdjęć 360°, należy pobrać odpowiednią aplikację, która pozwoli na wykonanie tego rodzaju zdjęcia. Po zainstalowaniu nowej aplikacji trzeba zająć się konfiguracją. Aby to zrobić należy śledzić polecenia aplikacji. Po dokonaniu wszystkich wskazówek, możemy przejść do kolejnego kroku.

Zrób zdjęcie

Aplikacja poda Ci dokładne wskazówki, jak wykonać zdjęcie. Aby wyszło jak najlepiej warto pamiętać, że wykonując zdjęcie musisz stać prosto i nieruchomo. Staraj się trzymać smartfon blisko siebie, to sprawi że zdjęcie będzie w stanie wykonać płynne ruchy. Po wykonaniu zdjęcia, aplikacja przeniesie Cię na ekran główny, gdzie możesz zacząć pracę nad kolejnym!

Wirtualny spacer

Ostatnim krokiem jest wysłanie zdjęć do nas na adres info@haiku.com.pl. Zajmiemy się instalacją wirtualnego spaceru na Twojej stronie internetowej i dodamy wszystkie zdjęcia tak, aby każdy odwiedzający Twoją witrynę mógł zobaczyć jak wygląda Twoja działalność. Jak możesz zauważyć to nic trudnego, a efekt jest niesamowity!

wirtualny spacer pozwala Klientowi zapoznać się z lokalizacją i wyglądem Twojej firmy

Zabierz swoich klientów na wirtualny spacer po swojej firmie

Firmy, które mogą skorzystać na wirtualnym spacerze

Wirtualna podróż pozytywnie wpływa na rozwój Twojej strony internetowej. Jeśli Twoim celem jest zwiększenie sprzedaży lub ruchu na stronie, to wirtualne zdjęcie zdecydowanie może Ci pomóc! Istnieje wiele firm, które potrafią wyjątkowo dobrze wykorzystać zalety wirtualnego spaceru. Warto jest skupić się na tym, jak zaprezentować usługi i pomóc klientom podjąć odpowiednią decyzję.

Nieruchomości

Osoby decydujące się na zakup nowej nieruchomości, bardzo często mają problem z decyzją. Odwiedzanie kilkunastu, kilkudziesięciu miejsc to ogromna strata czasu – a nie każdy może sobie na nią pozwolić. Czy warto marnować godziny na coś, co można zrobić znacznie szybciej? Opcja wirtualnego spaceru pozwoli Twoim klientom na zapoznanie się z każdą nieruchomością, oszczędzając Twój jak i również ich czas. Takie rozwiązanie umożliwia wyeliminowanie nieruchomości, którymi na pewno nie są zainteresowani. W rezultacie klienci zdecydują się na fizyczną wizytę w miejscach, którymi byli najbardziej zainteresowani. Dlatego warto dodać do swojej oferty takie rozwiązanie jak wirtualny spacer!

Hotele i gospodarstwa agroturystyczne

Turyści zawsze przeglądają kilka stron hoteli, zanim zdecydują się na ten jedyny. Pomóż podjąć Twoim klientom właściwą decyzję. Wirtualna wycieczka umożliwia potencjalnemu konsumentowi dokładne zapoznanie się z ofertą. Na Twojej stronie dodamy całą strukturę Twojego obiektu, zawierającą hol, jadalnie, bar, biura i inne istotne pomieszczenia. Oczywiście można dołączyć również wszystkie atrakcje jakie oferujesz. Taka opcja zwiększy zainteresowanie klientów jak i ruch na Twojej stronie.

Restauracje i miejsca na imprezy okolicznościowe

Ślub, urodziny, a może rocznica? Istnieje wiele powodów, dla których klient chciałby wynająć lub odwiedzić lokal. Klienci uwielbiają oglądać nowe restauracje. Często zanim wybiorą tą jedyną, przeglądają opinie i galerię zdjęć w sieci. Dlaczego, by im tego nie ułatwić? Wirtualny spacer pozwoli Twoim klientom na zapoznanie się z ofertą bez wychodzenia z domu. Potencjalny gość będzie mógł zobaczyć wystrój, rozłożenie miejsc, parkiet, bar i wszystko co oferujesz. Takie rozwiązanie z pewnością przekona klienta o Twoim zaangażowaniu i zdecyduje się na Twoją ofertę!

Siłownie i centra fitness

Jeśli jesteś właścicielem siłowni lub centrum fitness, pokaż swoim klientom, co oferujesz! Dodatnie wirtualnego spaceru do witryny to doskonałe narzędzie do tego celu! Pozwól klientom zobaczyć każdą salę, sprzęt i wszystkie akcesoria jakie oferujesz. Takim działaniem masz szansę ułatwić klientom wybór odpowiedniego dla nich miejsca do ćwiczeń. To rozwiązanie pozwoli również Twoim klientom w zapoznaniu się ze strukturą obiektu. Będą wiedzieli gdzie znajdują się poszczególne sale, szatnia czy recepcja. Wirtualny spacer po Twojej działalności z pewnością przyciągnie nowych klientów.

Centrum handlowe

Centrum handlowe to ogromny obszar, na którym znajdują się dziesiątki lub setki sklepów. Klientom ciężko jest znaleźć sklep, do którego konkretnie chcieliby zajrzeć, nie błądząc wśród innych boksów. Tworząc na Twojej stronie wirtualny spacer, pozwalasz na zapoznanie się z drogą, jaką musi pokonać klient, aby dotrzeć do Twojego sklepu. Kiedy klient nie może znaleźć konkretnego miejsca, frustruje się i odwiedza konkurencję. Nie pozwól na to! Realistyczna wizualizacja zaoszczędzi czas na poszukiwaniu Twojego sklepu.

Takie rozwiązanie ma również dużo korzyści dla właścicieli centrów handlowych. Ułatwiając nawigację, klienci na pewno odwiedzą Twoją galerię. Konsument szukając odpowiedniego sklepu szybko znajdzie odpowiedź na stronie. Bądźmy szczerzy – wirtualny przewodnik prezentuje się znacznie lepiej – niż płaska, nieciekawa mapa z legendą.

Branża turystyczno-podróżnicza

Jeśli oferujesz różnego rodzaje pakiety podróżnicze – wirtualny spacer jest dla Ciebie idealny. Za jego pomocą przekonaj swoich klientów, że warto zobaczyć miejsca, które masz w swojej ofercie. Dołączenie kultowych, turystycznych i historycznych miejsc, pokaże klientom, co ich czeka, a na Twojej wycieczce, będą mogli cieszyć się i zachwycać widokiem jeszcze bardziej!

Uniwersytety, uczelnie i szkoły

Czy to nie świetny pomysł, aby nowi lub potencjalni uczniowie mogliby zwiedzić budynek? Pierwsze dni w nowej szkole, czy uczelni są niesamowicie stresujące. Odnalezienie konkretnych miejsc nie jest takie łatwe. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest dodanie do strony wirtualnego spaceru. Umożliwia to rodzicom i uczniom zapoznanie się ze infrastrukturą uczelni. Wiele osób nie może uczestniczyć w dniach otwartych szkół, dlatego wirtualna podróż jest idealnym rozwiązaniem. Pomogłoby to również studentom z zagranicy lepiej zapoznać się z nowym otoczeniem. Poszczególne wydziały, akademiki, laboratoria czy campus, mogą przedstawić proponowaną jakość. Takie rozwiązanie podwyższa wiarygodność uczelni i sprawia, że odwiedzą ją nowe osoby.

Warsztaty samochodowe

Wirtualny spacer ma zastosowanie nawet w takich działalnościach jakimi są: warsztaty samochodowe, czy miejsca świadczące pomoc drogową. Przedstaw swoim klientom, jak wygląda Twój warsztat i daj możliwość zapoznania się z oferowanymi usługami. My zajmiemy się oznaczeniem na zdjęciach usług znajdujących się w Twoich kompetencjach. Przykładowo: w fotografowanym warsztacie znajdują się koła- będą oznaczone jako wulkanizacja, baniak z paliwem- jako dowóz paliwa. Wirtualny spacer do Twojej działalności może mieć wiele zastosowań, które warto zaproponować klientom!

Miejsca do relaksu

Twoi klienci chętnie zobaczą Twoje spa lub gabinet masażu – nie tylko na zdjęciach. Ta forma jest zdecydowanie zbyt oklepana. Umożliwienie wirtualnego spaceru po Twojej działalności znacznie podkreśli jakość Twoich usług. Zaprezentuj wirtualnie zdjęcia różnego rodzaju saun, grot, basenów, czy zabiegów. Klientowi zdecydowanie łatwiej będzie podjąć decyzję, kiedy jest pewien jak dokładnie wygląda miejsce. Pozwól klientom na chwilę odpoczynku w niesamowitym miejscu. Otwórz się na jego potrzeby!

Korzyści z wirtualnego spaceru

Każda firma może zyskać wiele korzyści związanych z umieszczeniem wirtualnej wycieczki na swojej witrynie. Dodanie wirtualnego spaceru do strony daje do zrozumienia klientowi, że dbasz o wizerunek online i angażujesz się w rozwój Twojej witryny.

Wirtualny spacer to najlepsza reklama Twojej firmy

Po zapoznaniu się z tym materiałem, już wiesz, na czym polega wirtualna rzeczywistość, wirtualny spacer i znasz już jego zalety. Wiesz również, dlaczego warto się nad nim zastanowić, a nawet zastosować go w swojej działalności online! W przykładach przedstawiliśmy Ci tylko nasze propozycje, ale na nich się nie zatrzymujemy! Mamy wiele pomysłów odnośnie Twojej działalności, wiemy co zrobić, aby dowiedziało się o niej więcej osób i jak przedstawić Twoje usługi w najlepszej odsłonie! Pozwól nam zająć się Twoją stroną i spraw, aby Twoi klienci wiedzieli, że angażujesz się w rozwój działalności online. Udowodnij swoim klientom, że posiadasz najwyższej jakości usługi, prezentując im swoją działalność w wirtualnej rzeczywistości.

Skorzystaj z naszej oferty stworzenia wirtualnego spaceru i pokaż się swoim klientom z jak najlepszej strony.

Co nowego na blogu?

Świat w Erze Ekranów - wpływ mediów społecznościowych, uzależnienia od telefonów komórkowych i Internetu na nasze życie

Ewolucja mediów społecznościowych Gdybyśmy cofnęli się o kilkanaście lat, media społecznościowe byłyby wtedy jedynie niewielką częścią w świecie internetu. W 2005 roku zaledwie 5% użytkowników korzystało z tego rodzaju platform. Jednak w 2019 roku już około 70% społeczeństwa zaczęło regularnie używać mediów społecznościowych. Badania przeprowadzone przez Pew Research Center wskazują, że najpopularniejszymi platformami społecznościowymi wśród

Pozycje TOP 10 na kluczowe słowa dla lokalnej firmy cateringowej - case study

Nasze zadanie – stworzenie skutecznej strony internetowej W połowie 2021 roku zgłosiła się do nas pani Karolina, która zamówiła stronę internetową dla swojej firmy cateringowej. Nowy biznes, nowa strona, branża gastronomiczna i brak później działań stricte pozycjonujących – to nie wyglądało na perfekcyjny przepis na osiągnięcie pozycji TOP 10 w Google. Jednak podjęliśmy się zadania,

Powrót na początek