Blog.
Najnowsze WYDARZENIA!

Wirtualny wycieczka- spacer online w wybrane miejsce na ziemi

Dodane przez: Michał | dnia 18.09.2020 | Tagi: wirtualny spacer

Dziś przedstawiamy jedną z możliwości przedstawienia firmy potencjalnym klientom. Wirtualny spacer może zabrać każdego w dowolne miejsce, co pozwala zwiedzić miasto, obejrzeć uniwersytet, rozeznać się w ośrodku wczasowym, do którego zamierzasz  pojechać na wakacje. Dlatego też każda firma może zaprosić do siebie każdego, wirtualnego klienta i pokazać swój lokal w samych superlatywach!

odwiedź firmę nie wychodząc z domu

Podejmujesz współpracę z jakąś firmą lub chcesz skorzystać z jej usług? Skorzystaj z wirtualnej wycieczki i odwiedź wybrane miejsce bez wychodzenia z domu

Co to jest wirtualna rzeczywistość?

Wirtualna rzeczywistość to nic innego, jak projekcja lub skomputeryzowane środowisko, którego można doświadczyć psychicznie i wizualnie – ale nie fizycznie. To interakcja z otoczeniem, które można oglądać i słuchać, ale nie doświadczać fizycznie.

 

Wiele firm z różnych branż, może skorzystać z przedstawienia własnego biznesu za pomocą wirtualnej rzeczywistości. Uniwersytety, uczelnie, szkoły, restauracje, hotele, ośrodki wypoczynkowe, nieruchomości, muzea, parki rozrywki, firmy motoryzacyjne, sklepy i wiele innych mogą przedstawić swoją ofertę zabierając klienta na wirtualny spacer.

 

Podczas wirtualnej wycieczki każdy może poczuć się, jakby był w wybranym miejscu, bez wychodzenia z domu. Wystarczy tylko komputer i chwila wolnego czasu, a można w ten sposób zwiedzić cały kraj. Możesz wybrać się do ulubionej restauracji, wejść do muzeum i obejrzeć całą wystawę, sprawdzić jakie rozrywki czekają w centrum sportowym, jaki sprzęt mają na siłowni lub po prostu obejrzeć budynek, do którego niedługo masz zamiar się wybrać.

wiesz czego się spodziewać odwiedzając miejsce wcześniej

Nie wiesz czego spodziewać się po przyjeździe na miejsce? Skorzystaj z wirtualnej wycieczki

Co to jest wirtualna wycieczka?

Wirtualna wycieczka to wizualne doświadczenie określonej lokalizacji. Pozwala przedstawić prawdziwe miejsce, które znajduje się w wirtualnym świecie. Dzięki temu każdy może odkryć miejsce tak, jakby naprawdę się tam znajdował.

 

Wirtualna wycieczka to zmiana zwykłych zdjęć w realistyczną przestrzeń. Podczas takiej wycieczki możesz rozglądać się w każdą stronę, zmieniać miejsce i kierunek zwiedzania. Możesz wejść do interesującego Cię budynku i zwiedzić jego wnętrze. Dzięki temu zyskujesz realny pogląd na otoczenie.

 

Wirtualny spacer jest także wykorzystywany przez wszelkiego rodzaju firmy. Dzięki temu mogą one pokazać

 

Skorzystaj z oferowanej przez nas usługi wirtualnego spaceru i przedstaw swoją firmę w internecie. Poznaj jego zalety i zdobądź nowych klientów.

Wirtualna wycieczka i jego ogromne zalety

Wirtualny spacer pozwala na zapoznanie się z miejscem online, przed osobistym odwiedzeniem danej lokalizacji. Taka forma zwiedzania ma wiele zastosowań i zalet. Ułatwia podjęcie decyzji o wyborze miejsca i doznanie niezapomnianych wrażeń. Wykonanie zdjęć oraz przekształcenie ich w wirtualną rzeczywistość pozwala Ci samodzielnie wybrać ścieżkę swojej podróży. Wirtualny spacer daje Ci także możliwość poznania całego miasta bez wychodzenia z domu.

Przedstawiamy tylko kilka zalet oraz możliwości wykorzystania wirtualnego spaceru.

Twoje zaangażowanie

 

Wirtualny spacer będzie dla Ciebie bardzo interesujący, gdyż masz pełną kontrolę nad swoją wycieczką. Zdjęcia i film możesz oglądać tylko z perspektywy operatora, jednak wirtualna wycieczka pozwala Ci samodzielnie wybierać punkt widzenia oraz trasę podróży.

 

Podczas wirtualnego spaceru jesteś zaangażowany w podróż i sam poruszasz się  i rozglądasz w dowolnym kierunku i pod wybranym kątem. Możesz zatrzymać się w wybranym miejscu na dłuższą chwilę lub od razu przejść do innej scenerii. Po takim spacerze będziesz miał dokładniejszy obraz wybranej lokalizacji lub miejsca.

 

Jeszcze do niedawna wirtualne wycieczki stanowiły niezwykle zaawansowane podróże, które umożliwiały odwiedzenie nieosiągalnych miejsc lub takich, do których mamy ochotę się wybrać. Co istotne, taka odrealniona podróż odbywa się z perspektywy operatora kamery, co pozwala na doświadczenie całkiem innej perspektywy. Zaawansowana technologia umożliwia podgląd idealnie odwzorowanego miejsca na świecie w obrazie 3D. Jeśli odbywasz wirtualną wycieczkę, możesz w pełni poznać miejsce oraz jego okolicę online, a po przybyciu osobistym, wiesz co jest warte uwagi i gdzie należy się wybrać.

 

Bez względu na to, czy jest to park rozrywki, hotel, szkoła, restauracja, muzeum – wirtualny spacer może wygenerować wiele ciekawych perspektyw.

zdjęcia nie zawsze odzwierciedlają prawdziwy charakter firmy

Podczas wirtualnej wycieczki możesz zobaczyć jak dane miejsce wygląda w rzeczywistości

Wirtualna wycieczka pomaga w wyborze miejsca

Wirtualny spacer pozwala łatwiej określić obraz danej lokalizacji. Po wyglądzie budynku lub miejsca łatwiej jest zlokalizować poszukiwany adres lub zapoznać się z wnętrzem hotelu lub restauracji. Dzięki wirtualnej wycieczce możesz odkryć każdy szczegół, a podobieństwo do rzeczywistości pozwala Ci dopracować plan wycieczki.

 

Szukasz w internecie dobrej restauracji, hotelu, ośrodka wypoczynkowego, a może sklepu, księgarni, warsztatu samochodowego, fryzjera albo siłowni? Wybór padł na 3 najlepsze w okolicy? Dzięki wirtualnemu spacerowi możesz wejść do środka i rozejrzeć się, czy klimat, oferowane usługi lub produkty, spełniają Twoje oczekiwania. W związku z tym, od razu możesz udać się w wybrane przez siebie miejsce. Jest to również bardzo przydatne podczas planowania zakupu nieruchomości. Masz możliwość zapoznać się z okolicą, zobaczyć jakie sklepy, restauracje, plac zabaw znajdują się w pobliżu. Lokalizacja ma znaczący wpływ podczas podejmowania tego typu decyzji, bo właśnie wybór miejsca jest często podejmowany na długie lata.

Zdjęcia a rzeczywistość

Zdjęcia pokazują obraz jednak nie do końca przedstawiają strukturę miejsca. Najlepsze edytory zdjęć mogą zmienić każdy widok, krajobraz w najpiękniejsze miejsce na ziemi. Po obejrzeniu miejsca tylko na fotografii bardzo często po przybyciu na miejsce okazuje się, że nie spełnia ono naszych oczekiwań.

Rzeczywistość może znacząco różnić się od tego co znajduje się w kadrze aparatu. Dlatego przedstaw swoją firmę w jak najlepszy sposób i uniknij odrzucenia przez klienta!

Głównym powodem jest niedokładne odzwierciedlenie rzeczywistości na zdjęciach i niespełnienie oczekiwań klienta.

Wirtualny spacer pozwala zdalnie zwiedzić wybrane miejsce. Możesz dzięki temu sprawdzić i wybrać najlepsze miejsce, które Cię interesuje. Najczęściej z wirtualnego spaceru korzystają osoby, które nie mają możliwości osobiście odwiedzić danej lokalizacji lub szukają konkretnego budynku. Dzięki temu zdobywają rzeczywisty pogląd na określone położenie. A tuż po przyjeździe na miejsce – nie zostaną oni niemile zaskoczeni.

Wirtualny spacer zabierze Cię w podróż do każdego zakątka świata. Możesz zwiedzić muzeum w Luwrze, przejść się Krakowskim Przedmieściem, zobaczyć Wawel i smoka wawelskiego. Wszystko zależy od Ciebie. Wirtualna wycieczka zabierze Cię także w podróż po restauracjach, hotelach i ośrodkach wypoczynkowych. Wiele firm korzysta z możliwości zaproszenia potencjalnego klienta do wnętrza swojej firmy.

Więc jeśli posiadasz własną firmą i chcesz zabrać swoich klientów na wycieczkę po swoim lokalu lub ośrodku, to skorzystaj z naszej oferty, a my stworzymy dla Ciebie tani wirtualny spacer. Pokaż się swoim klientom, z jak najlepszej strony! Nie warto tracić czasu na budowanie wirtualnej wycieczki bez ekspertów. My zajmiemy się profesjonalnym stworzeniem wirtualnego odzwierciedlenia Twojej firmy.

Powrót na początek