WOST S.A.

Data realizacji: listopad 2016
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

Zlecenie dotyczyło stworzenia i wdrożenia projektu strony internetowej dla firmy WOST S.A. będącej hurtownią wyrobów ze stali i walcownią z ponad 200- letnią tradycją z Ostrowca Świętokrzyskiego.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  Nasze działania

  Nasze działania to szereg zabiegów, które pozwoliły na stworzenie całkowitej identyfikacji wizualnej firmy WOST. Stworzyliśmy projekt graficzny strony i przygotowaliśmy teksty zamieszczone na stronie. Aby umożliwić naszemu Klientowi pozyskanie klienta zagranicznego, strona została przez nas zakodowana w czterech wersjach językowych.

  Innowacyjny system pozwalający na zapoznanie się ze stanami magazynowymi, stworzony specjalnie dla firmy WOST, pozwala użytkownikowi strony na szybkie sprawdzenie zawartości magazynu, bez konieczności kontaktowania się z firmą. Dzięki temu praca walcowni przebiega sprawniej, a użytkownik strony może w pełni wykorzystać możliwości witryny internetowej.

  Aby ułatwić użytkownikowi strony poruszanie się po witrynie, u samej góry strony umieściliśmy intuicyjną nawigację. U góry strony możemy też znaleźć ikony umożliwiające korzystanie ze strony w języku niemieckim, angielskim, rosyjskim lub polskim.

  Dużym atutem przyciągającym wzrok klienta i sprawiającym, że chce pozostać na niej dłużej, jest film zamieszczony u góry strony. Pokazuje on prace w walcowni, która wielu osobom jest nieznana, stanowi więc ciekawe źródło informacji i pozwala na budowanie zaufania klientom i kontrahentom. Dzięki niemu, strona jest odbierana jako profesjonalna i wysokiej jakości.

  Starannie dobrane treści, z odpowiednią ilością słów kluczowych, pomagają w pozycjonowaniu strony i są dobrą wizytówką naszego Klienta, przedstawiającą największe zalety walcowni.

  Aby strona www była ciekawa w odbiorze dla użytkownika teksty przeplatają ciekawe grafiki. Całość jest utrzymana w kolorystyce dobrze nawiązującej do branży naszego Klienta, więc użytkownik strony od razu jest informowany o jej tematyce.

  Efekt

  Efektem współpracy z firmą WOST jest nowoczesna, responsywna strona internetowa, będąca bogactwem informacji dla potencjalnego klienta i kontrahenta. Dzięki stronie internetowej walcownia WOST zrysuje możliwość pozyskania nowych zleceń nie tylko z kraju ale i zza granicy.

  Powrót na początek