ZARZYCKI KONSTRUKCJE

Data realizacji: sierpień 2016
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

Zlecenie dotyczyło budowę strony www dla firmy Zarzycki Konstrukcje, która od 2006 roku zajmuje się głównie projektowaniem hal i konstrukcji stalowych pod obiekty przemysłowe i handlowe. Zarzycki Konstrukcje to dynamicznie rozwijająca się firma, która stale rozszerza swoją działalność, oferując swoim klientom kompleksową realizację i pomoc dla inwestorów.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  Nasze działania

  Po dokładnym poznaniu profilu Klienta i stworzeniu profilu potencjalnego użytkownika strony internetowej, przystąpiliśmy do pracy.

  Zgodnie z życzeniem Klienta, strona miała obrazować profesjonale podejście do klienta i profesjonalizm przy wykonywaniu prac. Dlatego szata graficzna jest oparta na kolorach białym, czarnym i granatowym. Te kolory sprawiają, że strona jest estetyczna, prosta i przyjemna w odbiorze, a kolor granatowy wywołuje skojarzenie z profesjonalizmem i solidnością, zgodnie z psychologią kolorów. Dodatkowo dobrze komponuje się z logo.

  Nadesłane przez Klienta zdjęcia zostały przygotowane przez naszego grafika, więc po zamieszczeniu na stronę wyglądają estetycznie. Strona opowiada historię firmy Zarzycki Konstrukcje, ukazując prawdziwych ludzi przy pracy. Dzięki temu jemu osoba odwiedzająca stronę wie, z kim podejmie współpracę. Pomaga to w budowaniu wzajemnego zaufania, koniecznego przy podjęciu współpracy.

  Przygotowane testy dokładnie opisują profil działalności firmy. Nasz copywriter przygotował nie tylko wyczerpujący opis oferty, ale również zrealizowanych projektów. Dzięki temu inwestorzy mogą na bieżąco obserwować, jak przebiega postęp pracy przy współpracy z Zarzycki Konstrukcje.

  Tekst został przygotowany tak, by nie tylko budował odpowiedni wizerunek marki ale i również był czytelny i prosty w zrozumieniu. Dopasowanie fraz kluczowych i umiejętne użycie w teście umożliwia stronie zajmowanie wysokich pozycji w wyszukiwarce.

  Strona jest nowoczesna i responsywna, została zakodowana bez błędów i postawiona na stabilnym serwerze. Dzięki temu mimo upływu czasu wygląda atrakcyjnie i działa płynnie na wszystkich urządzeniach.

  Efekt

  Efektem naszej współpracy jest pełna identyfikacja wizualna firmy Zarzycki Konstrukcje. Doprowadziła ona do wzrostu liczby zamówień i zapytań dotyczących projektów. Strona jest dobrze widoczna w wyszukiwarce Google, dzięki czemu potencjalni klienci, szybko trafią do firmy Zarzycki Konstrukcje. Dzięki stronie www marka jest pozytywnie odbierana przez inwestorów, jak profesjonalna forma, posiadająca wieloletnie doświadczenie, fachowy sprzęt, wykwalifikowanych pracowników i bogate portfolio. Zamieszczone informacje o kontakcie i mapa z dojazdem ułatwiają nawiązanie współpracy.

  Powrót na początek