ZAZ CELESTYN

Data realizacji: sierpień 2018
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

Zakład Aktywności Zawodowej Celestyn postał na przełomie 2005 i 2006 roku. Od tego czasu pomaga osobom niepełnosprawnym przystosować się do obecnych zasad panujących na rynku pracy, dając szansę na normalne życie i dobrą przyszłość.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  Nasze działania

  Nasza praca polegała na stworzeniu profesjonalnej, responsywnej strony www i sklepu internetowego dla ZAZ Celestyn. Po poznaniu oczekiwań naszego Klienta, przystąpiliśmy do pracy.
  Przygotowany przez nas projekt na samej górze posiada banner, dzięki któremu osoba odwiedzająca stronę, łatwo może skojarzyć, czym zajmuje się stowarzyszenie.
  Kolorystyka strony, utrzymana w bieli i błękicie stanowi spójną całość z posiadanym już logo i tworzy efekt przejrzystości. Minimalny design ułatwia poruszanie się po stronie, a zastosowanie bezszeryfowego fontu, ułatwia czytanie.
  Poza przygotowaniem projektu strony i jej zakodowaniem, zajmowaliśmy się również obróbką zdjęć zamieszczonych w sklepie internetowym. Dzięki temu, obraz jest wyraźny a prezentowane przedmioty dobrze się prezentują i zachęcają do kupna.

  Efekt

  Efektem współpracy jest odświeżenie wizerunku Zakładu Aktywności Zawodowej Celestyn. Dzięki niemu, organizacja zyskuje szansę na zachęcenie potencjalnych kupujących do wsparcia ich działalności. Nowy wizerunek pozwala pokazać się zakładowi od najlepszej strony, w duchu nowoczesnych rozwiązań.

  Powrót na początek