Sklepy internetowe

Sklepy internetowe WordPress WooCommerce. Pełne wsparcie techniczne.

Szukasz pełnego wsparcia w e-commerce? Wdrażasz nowe rozwiązania, a może planujesz właśnie zmianę oprogramowania, na którym pracuje Twój sklep internetowy? Cieszymy się, że trafiłeś właśnie do nas!

monitor z napisem e-commerce

Tanie sklepy internetowe, które wspierają Twój biznes to cel naszej pracy. Dobrze wiemy jak obciążające jest dla Ciebie budowanie biznesu, dlatego robimy wszystko, żeby nie nadwyrężać Twojego portfela. Projektowanie sklepów internetowych to rzecz, którą zajmujemy się od lat. Doświadczenie pozwala nam wykonywać swoją pracę profesjonalnie i bez narażania Cię na zbędne wydatki.

Tworzenie sklepów internetowych to współpraca oparta na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Wierzymy w Twój sukces i robimy wszystko, żeby pomóc Ci go osiągnąć. Zobacz, jak wygląda tworzenie sklepów internetowych w Haiku Studio!

3 kroki do własnego sklepu internetowego w Haiku Studio INFOGRAFIKA

 1. Krok 1: Pochwal się, w jakiej branży chcesz sprzedawać

  Nasz zespół dobierze dla Ciebie optymalne rozwiązanie technologiczne. Od lat z powodzeniem prowadzimy dla naszych dużych i małych Klientów sklepy internetowe w oparciu o PrestaShop oraz WordPress WooCommerce.

 2. Krok 2: Określ swoje preferencje techniczne i wizualne

  Chcesz wyeksponować informację na temat darmowej dostawy? Zależy Ci na stonowanej, a może krzykliwej oprawie graficznej? Przekaż nam wszystkie uwagi, co do wymagań technicznych i wizualnych, a my zajmiemy się za przygotowaniem wstępnego szkicu.

 3. Krok 3: Razem z Tobą projektujemy sklep internetowy

  Teraz czas na projekt graficzny i wdrożenie. Zanim uruchomimy Twój pierwszy e-commerce, każdy kolejny etap będziemy konsultowali na bieżąco – chcemy mieć pewność, że nasz sklep internetowy będzie w 100% odzwierciedlał potrzeby Twojego biznesu.

Tanie sklepy internetowe na WordPress WooCommerce

Do Twojej dyspozycji oddajemy 1 z 2 najpopularniejszych skryptów dedykowanych do zastosowań e-commerce – WordPress WooCommerce. Z powodzeniem wykorzystujemy go do projektowania małych i średnich sklepów internetowych.

 1. Sklep internetowy na silniku PrestaShop

  Odpowiedni dla sklepów średnich i większych. PrestaShop doskonale poradzi sobie w bardziej wymagających zastosowaniach – także, jeśli masz w planach wprowadzenie do sprzedaży kilkuset lub kilku tysięcy różnych produktów.

  W swojej bazowej konfiguracji PrestaShop jest uboższa w dodatki (np. dedykowane moduły płatności, transportu itd.), dlatego na ostateczny projekt w oparciu o ten skrypt, nasz zespół potrzebuje nieco więcej czasu. Na ten moment nie budujemy sklepów w oparciu o ten skrypt.

 2. Sklep internetowy na silniku WordPress WooCommerce

  Idealny dla mikro i małego biznesu – WooCommerce bazuje na najpopularniejszym silniku CMS dostępnym na licencji Open Source, tj. WordPress. To rozwiązanie polecamy przede wszystkim przyszłym sprzedawcom, którzy mają w planach wprowadzenie do swojej oferty kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt produktów.

  Ze względu na mniej skomplikowaną strukturę, zaprojektowanie sklepu w oparciu o WooCommerce to realna oszczędność czasu i pieniędzy. Dla Ciebie i dla nas.

  Chcesz wiedzieć więcej na temat oferowanych przez nas rozwiązań? Po prostu zadzwoń do nas!

Pełne wsparcie techniczne dla Twojego sklepu internetowego

A może masz już sklep internetowy i potrzebujesz wsparcia merytorycznego lub technicznego? Cieszymy się, że trafiłeś właśnie do nas. W swojej ofercie posiadamy nie tylko tworzenie sklepów internetowych, ale również opiekę i przebudowę tych już istniejących. Możemy udzielić Ci pomocy w następujących segmentach:

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Zwiększ widoczność swojego sklepu internetowego w wynikach organicznych Google. Zleć nam poprowadzenie kampanii SEO i ciesz się z TOP 10 na wybrane przez Ciebie słów kluczowych.

Kliknij i obejrzyj ofertę na pozycjonowanie.

Hosting sklepów internetowych

Przekroczyłeś limity połączeń z bazą? Twój sklep nie mieści się na zwykłym koncie hostingowym? Przeniesiemy go do nas. Gwarancja 100-procentowego bezpieczeństwa Twoich danych i danych Twoich klientów gratis.

Kliknij i obejrzyj ofertę na hosting.

Kampanie Ads (AdWords) sklepów internetowych

Wybierz pakiet AdWords dla e-commerce i od jutra zacznij sprzedawać popularne produkty w swoim sklepie internetowym. Pomożemy Ci w doborze optymalnych słów kluczowych, obliczymy rentowność kampanii i zoptymalizujemy stawki CPC tak, aby być tuż przez Twoją konkurencją.

Kliknij i obejrzyj ofertę na kampanie Ads (AdWords).

Projektowanie sklepów internetowych z myślą o Twoich Klientach

Tworzymy sklepy internetowe, które wpisują się w oczekiwania Twoich potencjalnych Klientów. Każdy projekt, jaki wychodzi spod naszych rąk może pochwalić się:

 • 100-procentową kompatybilnością z urządzeniami mobilnymi (standard RWD),
 • wysoce zoptymalizowaną ścieżką zakupową,
 • przejrzystą, czytelną oprawą graficzną,
 • niskim współczynnikiem odrzuceń Bounce Rate,
 • kodem źródłowym zgodnym ze wskazówkami dla webmasterów Google,
 • pełną integracją z API popularnych firm kurierskich w Polsce,
 • łatwą obsługą dodawania produktów (zdjęcia, opisy produktów itd.).

 

Masz do nas pytania? Chcesz zlecić nam stworzenie sklepu internetowego? Kliknij i napisz do nas. Bądź naszym partnerem w sprzedaży!

Bądź naszym partnerem w sprzedaży – skontaktuj się i zobacz, jakie to proste!

Co nowego na blogu?

Świat w Erze Ekranów - wpływ mediów społecznościowych, uzależnienia od telefonów komórkowych i Internetu na nasze życie

Ewolucja mediów społecznościowych Gdybyśmy cofnęli się o kilkanaście lat, media społecznościowe byłyby wtedy jedynie niewielką częścią w świecie internetu. W 2005 roku zaledwie 5% użytkowników korzystało z tego rodzaju platform. Jednak w 2019 roku już około 70% społeczeństwa zaczęło regularnie używać mediów społecznościowych. Badania przeprowadzone przez Pew Research Center wskazują, że najpopularniejszymi platformami społecznościowymi wśród

Pozycje TOP 10 na kluczowe słowa dla lokalnej firmy cateringowej - case study

Nasze zadanie – stworzenie skutecznej strony internetowej W połowie 2021 roku zgłosiła się do nas pani Karolina, która zamówiła stronę internetową dla swojej firmy cateringowej. Nowy biznes, nowa strona, branża gastronomiczna i brak później działań stricte pozycjonujących – to nie wyglądało na perfekcyjny przepis na osiągnięcie pozycji TOP 10 w Google. Jednak podjęliśmy się zadania,

Powrót na początek