KANCELARIA ADWOKACKA – JAROSŁAW KOZAK

Data realizacji: kwiecień 2010
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp

Przedmiotem zlecenia było zaprojektowanie wszystkich elementów strony internetowej dla kancelarii adwokackiej mieszczącej się w Chojnicach oraz ich jej zakodowanie. Kancelaria Pana Jarosława Kozaka od wielu lat zajmuje się udzielaniem pomocy prawnej klientom z miasta Chojnice i okolic.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp

  Nasze działania

  Po zapoznaniu się z oczekiwaniami naszego Klienta przystąpiliśmy do pracy. Zgodnie z jego życzeniem przygotowaliśmy minimalistyczną stronę internetową o stonowanej kolorystyce, doskonale odpowiadającej rodzajowi wykonywanej pracy.
  Projekt graficzny to przede wszystkim zieleń i czerń, czyli kolory togi noszonej przed adwokata, przywodzą na myśl skojarzenie z wykonywanym zawodem. Aby strona nie wydawała się zbyt ciemna, u samej góry nasz grafik umieścił jasny banner ze zdjęciem miasta, w którym mieści się kancelaria. Całość uzupełnia logo i cytat odnoszący się do zawodu prawnika.

  Zdjęcia zabytków i budynków z Chojnic występują na sliderze pojawiającym się na każdej podstronie. Dzięki temu osoba odwiedzająca stronę, nie ma wątpliwości w jakim regionie pracuje kancelaria. Zamieszczone zdjęcia pokazują również lokalny patriotyzm, który cechuje pracowników kancelarii.
  Na stronie zamieściliśmy zdjęcie Pana Jarosława Kozaka. Fotografia osoby, którą chcemy zatrudnić do pomocy w tak trudnych sytuacjach jak rozwód czy dochodzenie swoich praw. Zdjęcie pomaga w budowaniu zaufania do prawnika, które jest niezbędne dla korzystnego dla klienta rozwiązania sprawy.
  Na stronie zamieściliśmy intuicyjną nawigację. Dzięki niej poruszanie się po witrynie jest naprawdę proste i każdy użytkownik znajdzie na niej potrzebne mu informacje.

  Projekt graficzny uzupełniliśmy wysokiej jakości treściami opisującymi zarówno zakres usług jak i zdobyte kwalifikacje. Zamieszczenie opisu wykształcenia pomaga przekonać do siebie potencjalnego klienta i umożliwia ciągłe zdobywanie nowych zleceń.

  Aby dodać stronie odrobinę „luzu” zamieściliśmy na niej również informacje dotyczące zainteresowań Pana Kozaka. Dzięki temu jego postać jest bliższa potencjalnemu klientowi, co pomaga łagodzić dystans między klientem a adwokatem. Zwiększamy przez to chęć podjęcia współpracy z naszym Klientem.
  Na stronie znajdują się również przekierowania do bloga, prowadzonego przez naszego Klienta, adres mailowy telefon kontaktowy i mapka z dojazdem. Użytkownik strony wie, jak może skontaktować się z kancelarią i gdzie jej szukać.

  Strona została starannie zakodowana, dzięki temu z powodzeniem funkcjonuje od lat, stanowiąc wizytówkę kancelarii, którą warto się pochwalić.

  Efekt

  Owocem współpracy jest estetyczna, starannie wykonana strona internetowa, zgodna z oczekiwaniami naszego Klienta. Umożliwia ona otrzymywanie nowych zleceń od osób, które poszukują prawnika w internecie.

  Powrót na początek