PRO-TOM SECURITY

Data realizacji: styczeń 2017
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

Zlecenie obejmowało budowę strony internetowej dla firmy detektywistycznej z Łodzi, posiadającej swoje filie i oddziały również w Warszawie, Gdańsku i Bydgoszczy. Zajęliśmy się nie tylko budową strony www, ale również jej oprawą wizualną i przygotowaniem zamieszczonych na niej treści. Firma PRO-TOM oferuje badania wariograficzne i usługi detektywistyczne. Przyjmuje zlecenia nie tylko na terenie kraju ale również na terenie Unii Europejskiej zarówno od osób prywatnych, jak i firm.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  Nasze działania

  Rozpoczęliśmy pracę od rozmowy z Klientem i dokładnym zapoznaniu się z profilem jego działalności, jego potrzebami i oczekiwaniami. Zakodowaną stronę postawiliśmy na stabilnym serwerze. Jest dostosowana do urządzeń mobilnych, więc osoba szukająca informacji na smartfonie czy tablecie znajdzie je bez problemu i będzie mogła się cieszyć estetycznym wyglądem strony.

  Aby umożliwić korzystanie z niej klientom obcojęzycznym, została dostosowana do obsługi w kilku wersjach językowych.Oprawa graficzna strony miała na celu podkreślenie profesjonalizmu i zwrócenie uwagi na zamieszczone na niej treści. Dlatego kolorystyka strony to przede wszystkim ciemny odcień granatu, który zgodnie z psychologią kolorów wzbudza zaufanie.

  Separacja treści na stronie umożliwia szybkie znalezienie potrzebnych informacji. Czytanie przebiega sprawnie, dzięki zastosowaniu fontu bezszeryfowego. Całość została wzbogacona grafikami pokazującymi pracę detektywa i inne usługi świadczone przez agencję.

  Widoczny numer telefonu ułatwia znalezienie kanału kontaktu osobom będącym pod wpływem silnych emocji i niezdecydowanym. Zwiększa tym samym szansę na zdobycie kolejnego klienta dla agencji.

  Cycaty dotyczące pracy detektywa sprawiają, że strona jest ciekawa i przyjemna w odbierze dla odwiedzającego.
  Przygotowane przez nas teksty opisujące wachlarz świadczonych usług i posiadanych kompetencji, przekonują potencjalnego klienta, że warto skorzystać z usług właśnie tej agencji detektywistycznej.

  Efekt

  Efektem naszej pracy jest czytelna, przejrzysta strona www, której przekaz stanowi profesjonalizm i niezawodność usług oferowanych przez firmę PRO-TOM. Zamieszczone kwalifikacje i opisy oferowanych usług w połączeniu z unikaną oprawą graficzną strony pozwalają na pełną identyfikację wizualną firmy.
  Dzięki temu zwiększyła się rozpoznawalność marki i odbiór firmy jako rzetelnej w oczach potencjalnego klienta. Ma to wpływ na ilość przyjmowanych zleceń.

  Powrót na początek