Archiveo

Data realizacji: październik 2021
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp, Wizytówka, Ulotka, Claim

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Logotyp, Wizytówka, Ulotka, Claim

  O projekcie:

  Nasze zadanie polegało na zaprojektowaniu strony internetowej, która w przejrzysty sposób przekazywałaby informacje o firmie. Poza tym stworzyliśmy również logo, claim i projekty materiałów reklamowych.

  Nasze działania

  Projekt realizowany był wg wytycznych pakietu 5. Oznaczało to, że zaczęliśmy naszą pracę od gruntownego rozpoznania potrzeb klientki. W tym celu najpierw przeprowadziliśmy ich analizę w trakcie rozmowy, następnie zaś poprosiliśmy właścicielkę firmy o wypełnienie szczegółowego briefu.
  Kolejnym punktem było wybranie optymalnych fraz kluczowych, którymi nasz copywriter nasycał pisany przez siebie tekst. Treść tekstu na stronę charakteryzuje się ponadto przejrzystością i merytorycznością. Szybko można w nim znaleźć interesujące kwestie.
  Następny krok to opracowanie graficzne: nasz grafik zajął się projektem wizualnym strony, a kiedy jego koncepcja została zaakceptowana przez klientkę, nadszedł moment, by do działania wkroczył nasz web developer odpowiedzialny za kodowanie strony.
  Na sam koniec przeprowadziliśmy testy działania strony i otrzymaliśmy ostateczną akceptację od właścicielki firmy Archiveo.

  Efekt

  Stworzona przez nas strona sprawnie wyświetla się na wszystkich urządzeniach. Zawiera wszystkie istotne informacje na temat firmy Archiveo oraz pozwala klientom na łatwy kontakt z jej właścicielką.

  Powrót na początek