PSYCHOLOG JOANNA PILARCZYK

Data realizacji: listopad 2018
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

Joanna Pilarczyk to inteligentna i błyskotliwa psycholog świadcząca swoje usługi Polakom żyjącym w Norwegii. Pani Joanna oferuje pomoc psychologiczną dla osób mających trudności z zaaklimatyzowaniem się na obczyźnie, ale również oferuje terapię dla par i rodzin.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  Nasze działania

  Grupą docelową Pani Joanny są Polacy mieszkający w Norwegii. Pracę rozpoczęliśmy od opracowania nawigacji strony WWW, a następnie przygotowania unikalnego projektu strony Internetowej. Projekt został przygotowany w stylistyce opierającej się na minimalizmie w ulubionych przez Panią Joannę odcieniach czerwieni. Następnie strona została przez nas zaprogramowana a jej działanie przetestowane na różnych urządzeniach, rozdzielczościach i przeglądarkach.

  Efekt

  Efekt naszej współpracy to nowoczesna i elegancka strona internetowa spełniająca oczekiwania Klientki. Dzięki stworzeniu nowego designu nasza Klientka zyskała okazję do lepszego zaprezentowania swojej oferty w sieci. Przygotowane przez Panią Joannę Pilarczyk teksty odpowiadają na potrzeby osób szukających wsparcia żyjąc na emigracji.

  Powrót na początek