Oferta dla psychologów
strony www i reklama w internecie

Strony internetowe dla psychologów

Tworzymy strony internetowe dla psychologów i psychoterapeutów. Wiemy, że udzielanie pomocy psychologicznej to bardzo wymagające zajęcie, które wymaga od Twojego pacjenta dużej dozy zaufania do Ciebie i stosowanych przez Ciebie metod. Dlatego budując stronę internetową dla psychologa, kładziemy nacisk m.in. na to, aby zamieszczone na niej treści były ciekawe i poprawne merytorycznie.

psycholog rozmawia z klientem

Tworząc strony internetowe dla psychologów skupiamy się na pokazaniu wizerunku profesjonalisty w swoim fachu. W ten sposób budujemy zaufanie potencjalnych klientów. Szukając pomocy, skontaktują się oni w pierwszej kolejności z ekspertem, którego witryna najbardziej przypadła im do gustu.

Wierzymy, że współpraca oparta na zaufaniu daje najlepsze efekty nie tylko w relacji terapeuta – pacjent. Dlatego do każdego Klienta podchodzimy z szacunkiem, starając się uwzględnić jego prośby i sugestie oraz pomagając mu w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania. W efekcie strona osiąga wysokie pozycje w wyszukiwarce Google i jest atrakcyjna dla użytkownika.

strona i reklama to nowi klienci i wyższe zyski

Unikalna strona www dla psychologa

Zależy Ci na stworzeniu niepowtarzalnej strony, którą będzie wizytówką zapadająca w pamięć? Zdecyduj się na stronę internetową dla psychologa, budowaną od podstaw przez naszych programistów.
Dzięki kontroli nad każdym etapem realizacji projektu, masz pewność, że efekt końcowy sprosta Twoim oczekiwaniom i uzyskasz to, czego oczekiwałeś.

Unikalny projekt strony to doskonała propozycja dla psychologów, którzy chcą się wyróżnić. Jeżeli pracujesz w dużym mieście, na pewno zdajesz sobie sprawę, jak trudno jest zwrócić na siebie uwagę w tłumie konkurencji oraz zasłużyć na zaufanie potencjalnego pacjenta. Ze stworzoną przez nas stroną wykreujesz pozytywny wizerunek Twojego gabinetu lub ośrodka, a zamieszczone na stronie referencje i opis Twoich kwalifikacji, pomogą w budowaniu zaufania.

Tania, szablonowa strona internetowa dla psychologa

Nie jesteś przekonany do reklamy w internecie i dopiero zaczynasz prowadzenie własnego gabinetu? Nie chcesz wydawać dużych pieniędzy na stronę internetową?
Wybierz stronę opartą na zaprojektowanym i wykonanym przez nas szablonie. Taka opcja daje możliwość dostosowania witryny do profilu Twojej działalności i zamieszczenia na niej wszystkich informacji niezbędnych dla potencjalnego pacjenta.
Poprzez wykorzystanie przygotowanego wcześniej szablonu, czas stworzenia takiej strony jest zdecydowanie krótszy, a koszt – mniejszy.
Jeżeli chcesz mieć własną stronę internetową, której kupno nie nadwyręży Twojego portfela, wybierz stronę opartą na szablonie i ciesz się efektami budowania Twojej marki w internecie!

Reklama i pozycjonowanie stron www psychologów

Nasza praca to nie tylko budowa stron internetowych. Możesz liczyć również na wsparcie merytoryczne naszych specjalistów i pomoc w nauce obsługi strony. Dzięki temu możesz samodzielnie edytować umieszczane na niej treści albo zlecić to Haiku Studio.

Gotową stronę internetową pozycjonujemy w wyszukiwarce Google oraz reklamujemy. Niezależnie od tego, czy była to strona wykonywana przez naszą agencję, czy inną firmę, powierzoną stronę obsługujemy z największa dbałością.

Staramy się osiągnąć jak najwyższy wynik wyświetlenia Twojej strony w Google, dzięki umiejętnemu doborowi treści w witrynie i słów kluczowych, opartych na frazach wpisywanych w wyszukiwarkę. Na stronie prowadzimy również firmowego bloga, gdzie głosem eksperta udzielamy odpowiedzi bądź poruszamy najbardziej intrygujące tematy z branży.
W ten sposób na stronie na bieżąco przybywa nowych treści, co jest zgodne z algorytmem Google i oczekiwaniami użytkowników.

jak możemy Ci pomóc w rozwoju firmy i co zyskasz

Co nowego na blogu?

test

Świat w Erze Ekranów - wpływ mediów społecznościowych, uzależnienia od telefonów komórkowych i Internetu na nasze życie

Ewolucja mediów społecznościowych Gdybyśmy cofnęli się o kilkanaście lat, media społecznościowe byłyby wtedy jedynie niewielką częścią w świecie internetu. W 2005 roku zaledwie 5% użytkowników korzystało z tego rodzaju platform. Jednak w 2019 roku już około 70% społeczeństwa zaczęło regularnie używać mediów społecznościowych. Badania przeprowadzone przez Pew Research Center wskazują, że najpopularniejszymi platformami społecznościowymi wśród

Powrót na początek