Oferta dla psychologów
strony www i reklama w internecie

Strony internetowe dla psychologów

Tworzymy strony internetowe dla psychologów i psychoterapeutów. Wiemy, że udzielanie pomocy psychologicznej to bardzo wymagające zajęcie, które wymaga od Twojego pacjenta dużej dozy zaufania do Ciebie i stosowanych przez Ciebie metod. Dlatego budując stronę internetową dla psychologa, kładziemy nacisk m.in. na to, aby zamieszczone na niej treści były ciekawe i poprawne merytorycznie.

psycholog rozmawia z klientem

Tworząc strony internetowe dla psychologów skupiamy się na pokazaniu wizerunku profesjonalisty w swoim fachu. W ten sposób budujemy zaufanie potencjalnych klientów. Szukając pomocy, skontaktują się oni w pierwszej kolejności z ekspertem, którego witryna najbardziej przypadła im do gustu.

Wierzymy, że współpraca oparta na zaufaniu daje najlepsze efekty nie tylko w relacji terapeuta – pacjent. Dlatego do każdego Klienta podchodzimy z szacunkiem, starając się uwzględnić jego prośby i sugestie oraz pomagając mu w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania. W efekcie strona osiąga wysokie pozycje w wyszukiwarce Google i jest atrakcyjna dla użytkownika.

strona i reklama to nowi klienci i wyższe zyski

Unikalna strona www dla psychologa

Zależy Ci na stworzeniu niepowtarzalnej strony, którą będzie wizytówką zapadająca w pamięć? Zdecyduj się na stronę internetową dla psychologa, budowaną od podstaw przez naszych programistów.
Dzięki kontroli nad każdym etapem realizacji projektu, masz pewność, że efekt końcowy sprosta Twoim oczekiwaniom i uzyskasz to, czego oczekiwałeś.

Unikalny projekt strony to doskonała propozycja dla psychologów, którzy chcą się wyróżnić. Jeżeli pracujesz w dużym mieście, na pewno zdajesz sobie sprawę, jak trudno jest zwrócić na siebie uwagę w tłumie konkurencji oraz zasłużyć na zaufanie potencjalnego pacjenta. Ze stworzoną przez nas stroną wykreujesz pozytywny wizerunek Twojego gabinetu lub ośrodka, a zamieszczone na stronie referencje i opis Twoich kwalifikacji, pomogą w budowaniu zaufania.

Tania, szablonowa strona internetowa dla psychologa

Nie jesteś przekonany do reklamy w internecie i dopiero zaczynasz prowadzenie własnego gabinetu? Nie chcesz wydawać dużych pieniędzy na stronę internetową?
Wybierz stronę opartą na zaprojektowanym i wykonanym przez nas szablonie. Taka opcja daje możliwość dostosowania witryny do profilu Twojej działalności i zamieszczenia na niej wszystkich informacji niezbędnych dla potencjalnego pacjenta.
Poprzez wykorzystanie przygotowanego wcześniej szablonu, czas stworzenia takiej strony jest zdecydowanie krótszy, a koszt – mniejszy.
Jeżeli chcesz mieć własną stronę internetową, której kupno nie nadwyręży Twojego portfela, wybierz stronę opartą na szablonie i ciesz się efektami budowania Twojej marki w internecie!

Reklama i pozycjonowanie stron www psychologów

Nasza praca to nie tylko budowa stron internetowych. Możesz liczyć również na wsparcie merytoryczne naszych specjalistów i pomoc w nauce obsługi strony. Dzięki temu możesz samodzielnie edytować umieszczane na niej treści albo zlecić to Haiku Studio.

Gotową stronę internetową pozycjonujemy w wyszukiwarce Google oraz reklamujemy. Niezależnie od tego, czy była to strona wykonywana przez naszą agencję, czy inną firmę, powierzoną stronę obsługujemy z największa dbałością.

Staramy się osiągnąć jak najwyższy wynik wyświetlenia Twojej strony w Google, dzięki umiejętnemu doborowi treści w witrynie i słów kluczowych, opartych na frazach wpisywanych w wyszukiwarkę. Na stronie prowadzimy również firmowego bloga, gdzie głosem eksperta udzielamy odpowiedzi bądź poruszamy najbardziej intrygujące tematy z branży.
W ten sposób na stronie na bieżąco przybywa nowych treści, co jest zgodne z algorytmem Google i oczekiwaniami użytkowników.

jak możemy Ci pomóc w rozwoju firmy i co zyskasz

Co nowego na blogu?

Jak stosować kolory na stronie internetowej?

Kolory na stronie www mają znaczenie! Kolor wpływa nie tylko na nasze emocje, ale nawet na zachowania. Każda osoba ma podświadomie zakodowaną paletę barw, która wywołuje określone reakcje i skojarzenia. Często są one ściśle związane z wcześniejszymi doświadczeniami oraz bardzo indywidualnymi wspomnieniami. Jeżeli w domu rodzinnym ściany były pomalowane na żółto i w naszej pamięci

Jak założyć firmę? Proste zakładanie własnej działalności

Jak założyć firmę – wybór formy prawnej Od tego w zasadzie powinno się zacząć, ponieważ forma prawna firmy wpływa w dużym stopniu na koszty jej założenia, czas oczekiwania na rejestrację, możliwości prowadzenia, rodzaj i wysokość opodatkowania, a także wysokość składek ZUS. Ponadto decyduje o tym, czy będziesz ponosić odpowiedzialność osobistą za wszelkie zobowiązania firmowe, czy

Powrót na początek