Piękna 16a

Data realizacji: marzec 2022
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  Nasze działania

  Naszym zadaniem było zaprojektowanie nowoczesnej i atrakcyjnej strony internetowej, która ma być wizytówką, a zarazem pełnić funkcje ofertowe inwestycji deweloperskiej „Apartamenty Piękna 16A”. Na stronie umieściliśmy wysokiej jakości treści, które są bogate w informacje przydatne dla klientów oraz kompatybilne z atrakcyjną wizualnie grafiką. Wszystkie elementy zaprojektowanej strony są zgodne z obowiązującymi wytycznymi Google.

  Projekt layoutu, który stworzył nasz grafik, jak również teksty napisane przez copywritera, powstały na podstawie przekazanego nam przez Klienta briefu oraz bezpośrednich rozmów przeprowadzonych z przedstawicielem Dewelopera. Bieżące konsultacje z Klientem i uwzględnienie uwag, a także wszelkich sugestii, pozwoliły nam na stworzenie projektu ciekawego wizualnie i bogatego w treści wartościowe pod względem merytorycznym.

  Po akceptacji przez Klienta projektu graficznego oraz tekstów, do pracy przystąpił web developer. Pracę zakończyliśmy testami użyteczności nowej strony internetowej.

  Efekt

  Stworzyliśmy witrynę bardzo dobrze zoptymalizowaną pod kątem robotów wyszukiwarek, ale przede wszystkim czytelną i intuicyjną, by każdy z jej użytkowników znalazł to, czego potrzebuje. Znajdują się w niej rzetelne informacje o samej inwestycji, lokalizacji oraz graficzna oferta produktowa w postaci funkcjonalnej i działającej w nieskomplikowany sposób tabeli. Kontakt z Deweloperem ułatwia szczegółowo opracowana podstrona i przejrzysty formularz kontaktowy. Witrynę charakteryzuje intuicyjna nawigacja, by każdy użytkownik z łatwością znalazł wszelkie niezbędne dla siebie informacje.

  Powrót na początek