Polishpermits

Data realizacji: kwiecień 2020
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  Nasze działania:

  Naszą współpracę z firmą Polispermits, która specjalizuje się w składaniu wniosków o zezwolenia transportowe, rozpoczęliśmy od stworzenia strony internetowej. Przygotowaliśmy stronę, która szybko działa na komputerach, tabletach i smartfonach.

  1. Stworzyliśmy nawigację strony z uwzględnieniem słów kluczowych, dzięki którym strona internetowa będzie wysoko wyświetlać się w przeglądarce.
  2. W kolejnym etapie grafik przygotował makietę strony internetowej, aby przedstawić jej przykładową wizualizację.
  3. Po otrzymaniu przygotowanych przez firmę treści na stronę zoptymalizowaliśmy je pod kątem SEO. Dzięki temu strona internetowa firmy Polishpermits będzie wyświetlała się na urządzeniach stacjonarnych oraz mobilnych.
  4. Następnym etapem było stworzenie wizualizacji strony internetowej na podstawie przygotowanej wcześniej makiety oraz tekstów.
  5. Po zaakceptowanym projekcie nasz programista zaprogramował stronę internetową.

  Efekt:

  W efekcie stworzyliśmy responsywną stronę internetową, która będzie wyświetlać się na komputerach stacjonarnych, tabletach oraz smartfonach. Dodatkowo zoptymalizowaliśmy treści pod kątem SEO, dzięki czemu strona będzie wyświetlała się na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach internetowych.

  Powrót na początek