Robert Dudziński Instalacje Robson

Data realizacji: marzec 2020
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Wizytówka, Ulotka

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa, Wizytówka, Ulotka

  Nasze działania:

  Dla Pana Roberta Dudzińskiego ze Smardzowic stworzyliśmy stronę internetową dla jego firmy hydraulicznej. Budując nową stronę WWW musieliśmy uwzględnić wszystkie parametry, dzięki którym strona jest wysoko wyświetlana w wyszukiwarkach.

  1. Na początku przygotowaliśmy plan nawigacji uwzględniając słowa i frazy kluczowe, które dotyczą usług świadczonych przez firmę Robson Instalacje.
  2. Następnie rozpoczęliśmy prace nad budową makiety, która przedstawiała wizualizację strony internetowej.
  3. Bazując na opracowanej makiecie oraz słowach kluczowych stworzyliśmy obszerne teksty, opisujące wykonywane usługi przez firmę naszego Klienta. Zostały one dokładnie zoptymalizowane pod kątem SEO (wyszukiwarek).
  4. W kolejnym etapie grafik zaprojektował oryginalny projekt graficzny strony WWW, której wygląd opierał na przygotowanej makiecie i zawierał treści przygotowane wcześniej przez naszego copywritera.
  5. Ostatnim etapem prac nad tworzeniem strony internetowej było programowanie projektu graficznego przez programistę.

  Efekt:

  W efekcie otrzymaliśmy responsywną stronę internetową, która działa na urządzeniach stacjonarnych oraz urządzeniach mobilnych takich jak tablet lub smartfon. Firma zyskała nowoczesny i efektowny wizerunek, dzięki czemu jej oferta trafia do dużej liczby odbiorców.

  Powrót na początek