STOMATOLOGIA WITKIEWICZ

Data realizacji: luty 2018
Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

Zlecenie obejmowało budowę i projekt graficzny strony dla stomatologa i chirurga szczękowego z Chojnic. Gabinet Witkiewicz to miejsce pracy dwóch stomatologów i połączenie wieloletniej praktyki ze świeżym spojrzeniem na stomatologię. Dlatego budując stronę postawiliśmy na nowoczesność i podkreślenie wieloletniej wiedzy i doświadczenia.

 • O projekcie

  Zaprojektowaliśmy: Strona internetowa

  Nasze działania

  Projektując stronę dla Gabinetu Stomatologicznego Witkiewicz, staraliśmy się zwrócić uwagę osoby odwiedzającej stronę na największe zalety gabinetu i jego pracowników. Dlatego stworzyliśmy nowoczesną stronę internetową, dostosowaną do urządzeń mobilnych, mając na uwadze potrzeby użytkowników.
  Zadbaliśmy o atrakcyjną oprawę graficzną strony, która jednoznacznie będzie informowała osobę, która ją odwiedzi czego dotyczy witryna. Zastosowanie kontrastujących kolorów zwraca uwagę użytkownika strony na najważniejsze treści. Umożliwia szybkie znalezienie numeru telefonu i skontaktowania się z pracownikiem gabinetu.

  Całość uzupełniliśmy wysokiej jakości treściami, przygotowanymi przez naszego copywritera, poddanej ocenie naszego Klienta. Dzięki temu umożliwiliśmy mu zaoszczędzenie czasu, który mógł poświęcić na przyjmowanie kolejnych pacjentów.

  Zamieszczony opis wykształcenia i zdobytych umiejętności pozwala na zbliżenie się do pacjenta i zdobycie jego zaufania. Dokładna oferta wraz z cennikiem umożliwia zapoznanie się z wachlarzem usług i ocenę możliwości skorzystania z usług. Dzięki temu gabinet sprawia wrażenie rzetelnego, godnego polecenia miejsca, w którym pracują osoby uczciwe i podchodzące z szacunkiem do drugiej osoby.

  Kolorystyka strony nawiązuje do medycyny, niebieski jest też kolorem wzbudzającym zaufanie i pokazującym profesjonalizm. Dodatkowo dobrze komponuje się ona z logo Klienta. Tworząc spójny wizerunek, atrakcyjny wizualnie dla użytkownika strony.

  Efekt

  Dzięki naszym działaniom Klient otrzymał nowoczesną, starannie zakodowaną stronę internetową, która łatwo poddaje się pozycjonowaniu. Zamieszone na niej wysokiej jakości treści pomagają potencjalnym pacjentom znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania i zbudowanie zaufania do lekarza.

  Strona wpływa również na zwiększenie świadomości ludzi z miasta Chojnice i okolic, że taki gabinet świadczy swoje usługi w tym mieści.

  Podjęte przez nas działania pozwoliły zbudować wizerunek gabinetu, który troszczy się o pacjenta, i który warto odwiedzić.

  Powrót na początek